Nemalým úsilím prispeli členovia klubu, aby zveľadili, vylepšili a najmä sprístupnili svoju Expozíciu, ktorá je od roku 2015 na štvrtom nástupišti trnavskej železničnej stanice.V čele externej časti expozície sa nachádza parný rušeň „Orenstein&Koppel 2911/1908“, ktorý sa podarilo klubu zrenovovať v roku 2024. Za rušňom je vozeň Gbqs, v bežnej železničiarskej komunikácii „Zetka“, v ktorom sú vystavené historické artefakty ako z technickej tak aj z komerčnej prevádzky železníc. Tretí v poradí je služobný vozeň Daa-k, ktorý sa premenil na atraktívnu interiérovú časť expozície. Návštevník sa v nej zoznámi s vývojom trnavskej železničnej stanice od prvej konskej železnice až po súčasnosť. Rovnako je tam na pohyblivých exponátoch história KPŽT od jeho založenia v roku 1996 až po súčasnosť. No a neprehliadnuteľnou je nová funkčná modelová železnica.
V sobotu 20.06.2026 bola slávnostne otvorená výstava v rámci expozície KPŽT.Po úvodnom privítaní prítomných predsedom klubu pánom Jozefom Schmidtom a príhovoroch generálneho riaditeľa Železníc Slovenskej republiky (ŽSR) pána Miroslava Garaja a Predsedníčky predstavenstva a generálnej riaditeľky Železničnej spoločnosti Slovensko a.s. (ZSSK) pani Ivany Piňosovej, výstavu slávnostne otvoril predseda Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) pán Jozef Viskupič. Pomyslená páska bola nahradená výpravkou a píšťalkou, ktorú používajú výpravcovia vlakov. Týmto aktom bola naša výstava otvorená a vypravená na svoju púť.Slávnostného otvorenia sa zúčastnili aj pán Miloš Čikovský, v zastúpení predsedu Slovenskej vedeckotechnickej spoločnosti doprava (SVTSD), pani Lucia Duchoňová, riaditeľka Západoslovenského múzea (ZSM) v Trnave, pani Dália Šaškovičová, riaditeľka Mestskej televízie Trnava, pán Jozef Strišš, dopravný historik Žilinskej univerzity (ŽU), ako aj pán Peter Papík, riaditeľ Strednej priemyselnej školy dopravnej v Trnave (SPŠD).Na slávnostnom otvorení nechýbali všetky vekové kategórie, od detských zvedavých úsmevov až po nadšencov pre železničnú dopravu a po tváre, dnes už bývalých kolegov a kolegýň, zo železničiarskeho prostredia.Výstava bude verejnosti sprístupnená v mesiacoch jún, september a október a to každú sobotu od 9.00 do 13.00 hodiny.Niekoľko záberov dokumentuje slávnostnú atmosféru celého podujatia z fotoaparátu Ing. Marka Englera.